Резюме учасників

...

Слабінога Мар'ян Остапович

доцент кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу— проведення експериментальних вимірювань, статистичний аналіз результатів, побудова емпіричних моделей, розробка математичного апарату для вирішення наукової проблеми, проектування структури програмного забезпечення, викладення результатів досліджень у наукових публікаціях.
...

Депутович Андрій Іванович

студент Національного університету “Львівська Політехніка” - розробка програмного забезпечення, організація проведення екологічних акцій, розробка інформаційних матеріалів, поширення інформації у тематичних спільнотах через соціальні мережі.
...

Шевчук Михайло Ігорович

студент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника — систематизація експериментальних даних, контент-менеджмент програмного забезпечення, організація дослідницьких походів-експедицій.

Опис організації

Усі учасники проекту мають досвід у реалізації проектів та діяльності за суміжними темами. Зокрема, Слабінога М. О. — автор 6 публікацій у фахових наукових виданнях та 5 публікацій у виданнях, що індексуються наукометричними базами знань, приймав участь у 9 наукових конференціях, напрям досліджень — застосування систем штучного інтелекту для моніторингу стану технологічних та екологічних об’єктів. Шевчук М.І. під керівництвом Слабіноги М.О. у 2013 році прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук. Науково-дослідницька робота “Використання теорії графів для розрахунку оптимальних туристичних маршрутів на основі інформаційної бази даних” посіла 3 місце на всеукраїнському етапі конкурсу у секції “Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту”. Депутович А.І. брав активну участь у розробці веб-сторінок багатьох освітніх закладів та установ: Перегінської ЗОШ 1-3 ст., районного навчального методичного центру Рожнятівської РДА, Будинку дитячої та юнацької творчості м. Рожнятів (спільно зі Слабіногою М.О.), а також ряду веб-сайтів громадських проектів: сайт співпраці української та польської молоді “Наша Молодь”, веб-каталогу “Освітній простір Рожнятівщини”. Крім того, кожен з учасників проекту має значний досвід у пішохідному туризмі та брав участь у залікових походах 1 категорії складності.