Оскільки частина даного проекту, реалізована даним веб-ресурсом, носить в першу чергу соціальний характер, ми надіємося на допомогу нашої туристичної спільноти, та і просто небайдужих людей (в тому числі і Вас:)). Отже, як ви можете допомогти проекту?
Як сказала одна мудра людина, хто володіє інформацією, той володіє світом. Якщо ви побачили в горах смітник, вирубку, чи інший негативний прояв впливу людини на природу, запишіть його координати в навігаторі або відзначте на карті, оцініть на око масштаби, зробіть декілька фото — це займе у вас хвилинку-дві. Стільки ж займе простенька реєстрація на сайті та заповнення форми додавання об’єкту, після чого ви долучитеся до доброї справи, доповнивши своєю роботою інформацію про екологічну ситуацію в Карпатах.
Як відомо, інформаційне агенство “ОБС” (одна бабка сказала) — це найкращий спосіб поширення інформації. Розкажіть про цей проект вашим друзям, попросіть долучитися до нього!
Наш проект поки що не виходить за межі веб-мережі, хоча в майбутньому це планується робити. Однак “Карпатські стежки” та інші громадські організації вже давно організовують екологічні акції з прибирання та благоустрою карпатських теренів. Допоможіть їм зробити наші Карпати кращими!
Ви займаєтеся екологічними проблемами та маєте своє бачення, як зробити наш проект кращим? Можете допомогти нам реалізувати наукову складову Зв’яжіться з нами (контактні дані внизу сторінки), ми будемо раді будь-якій допомозі.
Ми запустили проект, за власні кошти придбавши хостинг і домен. Це річний мінімум, який нам потрібно буде сплачувати щороку, щоб існувати. Для реалізації наукової складової нам потрібне обладнання, кошти на яке ми зараз стараємося знайти. Крім того, хотілося би розповсюджувати інформаційні матеріали про екологічні проблеми в Українських Карпатах. Це все потребує фінансування. Якщо можете допомогти, не залишайтеся байдужими, зв’яжіться з нами!

+38 (066) ll69З60 (Слабінога Мар’ян Остапович)

+38 (098) 8O622Ol (Депутович Андрій Іванович)

+38 (066) 7l5O239 (Шевчук Михайло Ігорович)

e-mail: info@ecomap.if.ua

Ви також можете відправити листа з форми зворотного зв’язку, розташованої нижче.